Чому купують у "Родніку"?
  • Ассортимент. Ми відібрали найкраще
  • Повна інформація про товар
  • Торг завжди має місце
  • Швидка доставка 1-3 дні
  • Уважні консультанти
  • 4 способи сплати
  • Офіс у центрі міста
  • Збираємо реальні відгуки про товар
  • 40000+ задоволених українців
Дивитись акції та розпродаж

Категорії

Про компанію

Розробка стратегій та впровадження проектів з розвитку бізнесу, підвищенню ефективності та автоматизації процесів - наш профіль. Перетворюємо свій досвід і знання в вашу прибуток і будемо для вас надійним партнером у сфері послуг бізнес-консалтингу!

Спеціалізація

Інформаційні технології в зв'язці з унікальними маркетинговими інструментами є нашим головним вектором. Наша відмінна риса - реалізація проектів на основі методів процесного консалтингу, тобто ми повністю включаємось в проект і беремо на себе його комплексний супровід, а не просто роздаємо розумні поради. Ми діємо виключно в рамках інтересу клієнта, використовуючи тільки робітники і ефективні рішення.

Компанія Business Image є передовим експертом в галузі підвищення ефективності ведення бізнесу та управління проектами. Ми розробляємо і впроваджуємо передові маркетингові та ІТ кейси, надаючи унікальну якість послуг бізнес консалтингу. Ми - команда професіоналів, що володіє навичками системного мислення і багаторічним досвідом в реалізації інформаційно-технічних і маркетингових проектів. Основна мета, яку ми переслідуємо - розвиток бізнесу і досягнення нових висот наших клієнтів, шляхом розробки та впровадження складних маркетингових стратегій і передових систем автоматизації.

Наші можливості

Якщо ви ще роздумуєте, вдаватися до послуг нашої компанії, звернутися до конкурентів, або ж виконувати завдання власними силами, ми можемо продемонструвати вам короткий перелік аргументів, які дозволять вам зробити правильний вибір.

Эфективні рішення

Безумовно, наші рішення відрізняються свіжістю і сучасністю, але в першу чергу вони є ефективними і приносять реально відчутну вигоду. Перевірені багаторічним досвідом і критичними ситуаціями, наші рішення допоможуть знайти вихід у будь-якому положенні і, крім того, забезпечить стійке положення вашої компанії в майбутньому.

Спеціалісти

Наші фахівці володіють особливими знаннями і навичками, які практично неможливо отримати виконуючи завдання в рамках однієї компанії. Для реалізації поставленого завдання вам потрібно або відвернути Вашої штатного фахівця від поточних завдань, або найняти нового. Ми ж готові витрачати стільки часу, скільки необхідно, ні більше, ні менше.

Консультанти

Наші консультанти завжди є незалежними об'єктивними експертами, що дають свіжий погляд з боку і залишаються неупередженими в будь-якій ситуації. Консультанти нашої компанії, звичайно, зможуть потримати вас і вислухати, але їхнє рішення буде засновано тільки на професіоналізм і досвід, тому будьте готові до рішень, які не зовсім відповідають вашим очікуванням.