Чому купують у "Родніку"?
  • Ассортимент. Ми відібрали найкраще
  • Повна інформація про товар
  • Торг завжди має місце
  • Швидка доставка 1-3 дні
  • Уважні консультанти
  • 4 способи сплати
  • Офіс у центрі міста
  • Збираємо реальні відгуки про товар
  • 40000+ задоволених українців
Дивитись акції та розпродаж

 Главная >>> Побутова техніка для дому >>> Газові колонки >>> Газовая колонка Житомир 18 кВт (Украина)


Газовая колонка Житомир 18 кВт (Украина)

Характеристики

Газовая колонка с дисплеем. Дымоходная. Работает в автоматическом режиме. 

Производительность, л/мин - 9,3. 

Тип розжига - от батареек (электронный). 

Тепловая мощность - 18,8 кВт. 

Ціна:
Партнер 4 290 грн.
Роздріб4 750 грн.

Доставка

В районні центри 2-3 дні;

В областні центри 1-2 дні;

Вартість від 60 грн.

Оплата

При отриманні;

Переказ на картку;

Переказ на р/р

100% гарантія доставки

Ми даємо офіційну гарантію на товар

Бренд: Житомир
Категорія: Газові колонки

Газовая колонка Житомир 18 кВт - современный водогрейный аппарат с дисплеем - газовый дымоходный бытовой. Аппарат предназначен для нагрева проточной воды. В аппарате установлен дисплей для индикации состояния газовой колонки. Работает в автоматическом режиме, который обеспечивает простоту и лёгкость эксплуатации. Для получения горячей воды достаточно повернуть ручку крана. 


Аппарат не требует подключения к электрической сети, розжиг происходит за счет двух батареек. После закрытия крана исчезнет поток воды и пламя автоматически потухнет. Нет необходимости держать фитиль всегда включенным, что существенно экономит газ и не происходит сжигание кислорода. Низкое водяное давление (0,02 МПа) достаточно для розжига, что позволяет использовать аппарат в высотных зданиях. 
 
Для обеспечения безопасности эксплуатации в аппарате установлен датчик тяги и датчик ионов пламени, который перекроет подачу пламени если погаснет пламя.
 
Многоуровневая система безопасности в колонке Житомир:
- датчик тяги
- датчик перегрева
- датчик пламени
 
Основные характеристики газовой колонки Житомир ВПГ 16:
Номинальная мощность, кВт -18,8
Отвод газов -дымоходная
Производительность, л/мин - 9,3
Тип розжига - от батареек (электронный)
Расход воды, при нагреве на 40 °С, л/мин: 6,8
Расход воды, при нагреве на 25 °С, л/мин: 9,3
Расход газа,куб. м/ч - 2,12
Номинальное давление газа -13 мбар
Давление воды, МПа - 0,05-0,6
КПД: 85,8%
ВхШхГ, мм - 650 х 315 х 215 
Цвет - белый
Вес, кг - 10
Производство - Украина (Житомир) Атем
Гарантия 1 год

Важливо знати!
Це правило діє для всіх моделей колонок та по всій Україні: гарантія на газові колонки дійсна при умові монтажу ліцензованним спеціалістом (приватні особи або фірми), вони є майже в кожному місті. Знайти їх ви можете через Google або через "міськгаз". Перед замовленням такого спеціаліста завжди уточнюйте, чи беруть вони таке обладнання на гарантію?

Сама послуга установки та запуску колонки - платна. Після запуску майстер повинен поставити в паспорті колонки свою відмітку, що стане його гарантійним забов'язанням. Якщо на протязі року обладнання дасть збій, то майстер забов'язаний безкоштовно приїхати та встановити причини збою. Якщо причина - вихід з ладу якогось блока або деталі (технічний брак), тут же вмикається гарантія виробника. Майстер виписує акт про несправність колонки і направляє запит у найближчий сервісний центр на заміну деталей, які представник виробника надає безкоштовно. Робота майстра по заміні деталей в такому випадку буде платною.

Увага! Якщо ви встановлюєте і запускаєте будь яке газове обладнання самостійно - ви одразу втрачаєте право на будь яку гарантію безкоштовного сервіса або безкоштовної заміни деталей! Більше того, встановленна газова колонка вже не підлягає поверненню продавцю. Повернути обладнання (на протязі 14 днів) ви можете тільки те, що не було підключено.

 

Газовую колонку Житомир купить в Житомире, Запорожье, Камянском и других городах Украины Вы можете купить в нашем интернет-магазине, в другие города и населенные пункты мы быстро доставим его курьерскими службами! Звоните прямо сейчас, и наши менеджеры предоставят Вам всю необходимую консультацию!Додати свій відгукcaptcha
Рекомендации "Родника"